Vyhledávání:

Nákupní košík

obsahuje 0 ks zboží
v ceně 0

zobrazit | objednat

Registrace

Nákup zboží je možný s registrací i bez registrace. Registrací se Váš nákup stane pohodlnější, mimo jiné díky údajům, které si systém zapamatuje a usnadní Vám tak Váš další nákup. Zároveň budete mít přístup i k historii objednávek, takže se při následném nákupu budete moci orientovat i podle toho, co jste si již objednali a oblíbili.

Pro registraci je nutné vyplnit osobní a fakturační údaje. Potvrzením registrace se na Vámi zadaný e-mail zašle potvrzující zpráva obsahující Vaše přihlašovací údaje.
Vyplňte formulář a REGISTRUJTE SE!

BONUS pro registrované uživatele

Abyste se k nám rádi vraceli, připravili jsme pro Vás dárek. Na zboží zakoupené registrovaným uživatelem Vám poskytneme slevu ve výši 5% z hodnoty celé  objednávky. Sleva bude uplatněna v nákupním koši.
 
Pokud jste registrovaný zákazník, přihlaste se ZDE >> 
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat >>

Přihlašovací údaje

* E-mail (přihlašovací jméno):
* Heslo:
* Ověření hesla:

Kontaktní údaje

* Telefon:
Fax:

Fakturační adresa

* Jméno a příjmení (firma):
* Ulice, č.p.:
* Město:
* PSČ:
IČ:
DIČ:

Doručovací adresa

Jméno a příjmení (firma):
Ulice, č.p.:
Město:
PSČ:
* Souhlasím s obchodními podmínkami:
Antispam
kod

Obchodní podmínky

I. Základní ustanovení

Obchodní podmínky jsou závazným ustanovením a shrnují vzájemný obchodní vztah, podmínky, pravidla, práva a povinnosti mezi nakupujícím zákazníkem (dále jen kupující) a provozovatelem internetového obchodu www.italie-vino.eu a www.solemio-wine.eu (dále jen prodávající). Provozovatelem uvedených internetových obchodů je společnost SoleMio Trading s.r.o., Václavské náměstí 64, 110 00 Praha1. IČ03423042, DIČ CZ03423042.
Kupující učiněním závazné objednávky v internetovém obchodě stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím.

II. Objednání zboží a uzavření smlouvy

Podmínkou pro naplnění platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Pro objednávku jsou vyžadovány pouze informace nezbytně nutné ke spolehlivému doručení zboží.
Objednávku může učinit Kupující přímo v internetovém obchodě, emailem, SMS zprávou nebo telefonicky na kontaktním čísle prodávajícího. Po zadání objednávky do objednávkového systému (poté, co kupující dostane e-mailem potvrzení své objednávky) je objednávka na základě platných právních norem považovaná za uzavřenou kupní smlouvu a tedy za objednávku závaznou.

Prodávající si vyhrazuje právo na vyřizování objednávek v jeho vyhrazeném čase a to od pondělí do pátku v době od 9:00 do 17:00. Pokud je objednávka zadána mimo vyhrazený čas, bude zařazena k vyřízení v následujícím vyhrazeném čase. Prodávající si vyhrazuje právo na zasílání objednávek jím zvolenou zásilkovou službou a kurýrem, pokud není domluven s kupujícím na jiné přepravě, osobním odběru, popřípadě jinak. Přeprava zboží probíhá každý pracovní den mimo sobotu a neděli. Kupující bere na vědomí a souhlasí se skutečností, že prodávající jej může v souvislosti s jeho objednávkou požádat o prokázání splnění podmínky dle § 12 odst. 1 pís. a) zákona č. 379/2005 Sb., v platném znění, tj. že kupující není osobou mladší 18-ti let (např. prostřednictvím předložení kopie nebo obrazového záznamu průkazu totožnosti kupujícího). Na tuto žádost prodávajícího je kupující povinen reagovat v přiměřené lhůtě, kterou určí prodávající. Neprokázání této podmínky kupujícím na žádost prodávajícího je důvodem ke zrušení objednávky a odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího.

III. Cena

Prodávající si vyhrazuje právo kdykoliv změnit ceny v obchodě bez předchozího upozornění zákazníků. Ceny uváděné na internetových stránkách jsou vždy platné a závazné v okamžiku uskutečnění objednávky. Objednáním zboží již změna ceny v internetovém obchodě nijak neovlivňuje cenu, která byla uvedena v objednávce.
Všechny ceny uváděné na internetových stránkách obchodu jsou zobrazovány s DPH. Prodávající je plátcem DPH a zákazník, který je plátcem DPH, si může nárokovat u finančního úřadu odečet DPH ze zboží nakoupeného dle podmínek stanovených v platném znění zákona o DPH.
K ceně zboží přičítáváme částku za dopravu a balné, které jsou vždy uvedeny v objednávkovém formuláři. V případě, kdy kupující provede úhradu předem a prodávající není schopen zajistit dodání vybraného zboží, prodávající neprodleně vrátí plnění zákazníkovi dohodnutým způsobem. Lhůta je závislá na způsobu vrácení (převodem, poštovním převodem).

IV. Možnosti platby

 1. Dobírkou, při převzetí zboží od dopravce
 2. Platba předem - převodem na účet číslo 226098303/0600.
 3. Hotově při převzetí na adrese SoleMio Trading s.r.o.., Václavské nám. 64, 110 00 Praha 1.

K platbě je připočtena částka 48,- Kč včetně DPH za Manipulaci a balné.
Při hodnotě objednávky nad 4000,- Kč včetně DPH je Manipulace a balné zdarma.

V případě platby bankovním převodem zaplatí zákazník částku uvedenou na potvrzení objednávky, který je posíláno po ukončení a odeslání objednávky na e-mail zákazníka. Do kolonky variabilní symbol je nutné vyplnit číslo uvedené na potvrzení objednávky, specifický ani konstantní symbol není nutné vyplňovat. Po připsání příslušné částky na účet společnosti SoleMio Trading s.r.o. (denní kontrola stavu účtu) je zákazník o této skutečnosti neprodleně informován a zboží je expedováno. Daňový doklad je dodán spolu se zbožím.

V. Způsoby doručení

 1. Prostřednictvím zásilkových společností (celá ČR) - cena dopravy je 236,- Kč včetně DPH.
  Při objednávce nad 4000,- Kč je doprava zdarma.
  Garantována je dodávka do 3 dnů od převzetí zboží u firmy SoleMio Trading s.r.o. Počítají se pracovní dny, nikoliv víkendy a svátky, při platbě bankovním převodem do 3 dnů od připsání částky na účet.
   
 2. Kurýrem (Praha a nejbližší okolí) - cena kurýrní dopravy je 189,- Kč včetně DPH.
  Při objednávce nad 4000,- Kč je doprava zdarma.
  Dodávka je uskutečněna v den objednání nebo do 24 hodin, při platbě bankovním převodem do 24 hodin od připsání částky na účet.
   
 3. Osobní odběr - v určených hodinách je možno vyzvednout objednané zboží na adrese SoleMio Trading s.r.o., Václavské nám. 64, 110 00 Praha 1

VI. Čas a místo doručení

Běžné dodací časy zásilkových společností (rozvoz mimo Prahu) jsou 9.00 - 18.00 každý pracovní den. Prodávající nemůže ovlivňovat doručovací doby zásilkových společností.
Rozvoz po Praze realizovaný kurýrní službou je možný i mimo tyto uvedené hodiny. V případě, že prodávající není schopen zajistit vyexpedování zboží do 2 dnů, kontaktuje kupujícího, informuje jej o prodloužené dodací lhůtě a domluví s kupujícím způsob realizace této objednávky, eventuálně nahrazení zboží obdobným zbožím, které je aktuálně k dispozici.
Zásilka může být poslána na libovolnou adresu v celé ČR. V případě doručení do zaměstnání je nezbytné uvést název společnosti.

VII. Zrušení objednávky před expedicí

Zrušit objednávku před expedicí je možné na základě e-mailu odeslaného kupujícím na e-mailovou adresu prodávajícího obchod@solemio-wine.eu.
Pokud Kupující zruší objednávku uvedeným postupem a již provedl úhradu převodem na účet, bude mu částka vrácena na jeho účet.
Odstoupení od kupní smlouvy po expedici ze strany Kupujícího z důvodu chyby v popisku zboží nebo špatného obrázku není možné. Závazný je vždy název zboží, které si zákazník objednal a potvrdil. Vyhrazujeme si možnost tiskové chyby na stránkách e-shopu.

VIII. Odstoupení od smlouvy ze strany prodávajícího

Prodávající je oprávněn zrušit objednávku (po předchozí dohodě s kupujícím) zejména v případech:

 1. když má oprávněnou pochybnost o skutečné identitě kupujícího
 2. když není prodávající schopen doručit zboží v daném termínu

V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou část kupní ceny, bude mu tato částka v co nejkratším termínu převedena zpět na jeho účet nebo adresu.

IX. Bezpečnost a ochrana osobních dat

Veškerá data získaná od zákazníků slouží výhradně pro vnitřní potřebu společnosti SoleMio Trading s.r.o. Tato data jsou uložena v interní databázi a jsou zabezpečena proti zneužití. Zákazník má právo požádat o výmaz z této databáze.
Žádná data nejsou poskytována třetím osobám. Výjimkou z tohoto ustanovení je externí dopravce, kterému je na objednávce předáváno nezbytně nutné minimum údajů o zákazníkovi pro zajištění bezproblémového doručení zboží.
Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony ČR (Zákon o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb.).

X. Záruka a reklamace

Viz. samostatný odkaz Reklamační řád

XI. Bonusy, slevy, spotřebitelské soutěže

Prodávající si váží svých zákazníků a nabízí jim různé bonusy, slevy nebo spotřebitelské soutěže. Prodávající si vyhrazuje právo kdykoliv tyto slevy nebo akce změnit, zrušit nebo zavést nové. Rozhodující a závazné jsou vždy ta pravidla pro poskytování slev, která jsou v okamžiku objednávky uvedená na internetových stránkách e-shopu.

XII. Ilustrační fotografie vín

Prodávající se snaží všechny fotografie nabízeného zboží pravidelně aktualizovat. Přesto se však může stát, že uvedená fotografie vína nebude 100% odpovídat vámi vybranému vínu (může být např. na fotografii uveden jiný ročník). Za tuto situaci se předem omlouváme. Vždy platí informace uvedené v názvu a popisu vína.

XIII. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí v tom rozsahu a znění, které je uvedeno na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky.
Odesláním elektronické objednávky stvrzuje kupující prodávajícímu, že akceptuje výši ceny za objednané zboží včetně případných expedičních a dopravních nákladů a veškeré obchodní podmínky a ustanovení ve znění platném v momentě učinění a odeslání objednávky.

srpen 2017 SoleMio Trading s.r.o.

Zavřít

Přihlášení

uživatelské jméno:

heslo:

nová registrace >>
zapomenuté heslo >>

Doporučujeme

PROSECCO Bianca Vigna - EXTRA DRY DOC

Typologie: Šumivé, extra suché víno
Objem: 0,75
Ročník: neuvádí se
Obsah alkoholu: 11,5%
Cena: 352,- Kč

CHOCOLATE IN A BOTTLE - nealko.

Typologie: Nealkoholický perlivý nápoj s hroznovou šťávou, příchutí čokolády a lískových ořechů
Objem: 750 ml
Ročník: dle dostupnosti
Obsah alkoholu: 0%
Cena: 581,- Kč

PROSECCO BIANCA VIGNA BRUT DOC

Typologie: bílé šumivé suché víno
Objem: 0,75l
Ročník: neuvádí se
Obsah alkoholu: 11%
Cena: 352,- Kč

Tipy na dovolenou

Tipy na dovolenou www.italie-dovolena.eu

Naše vína ochutnáte zde:

Hotel LEONARDO Prahavinotéka VINOdiVINO ve Štupartské ulici v Praze, zámecká restaurace KOUZELNÁ ZAHRADA zámku Berchtold, restaurant & lounge  AUREOLE FUSION Prahakavárna - vinárna BOROMEUM Hradec Králové 


Postupně vás budeme seznamovat s našimi vinaři. 

MARCHESI SPINOLA - CASTELLO DI TASSAROLO

Vinařství z oblasti Piemonte, Gavi, které je zaměřeno na produkci vín Gavi. Majitelka vinařství, markýza Massimiliana Spinola, potomek šlechtického rodu s dlouhým rodokmenem, nás seznámila s biodynamickým způsobem produkce na svém vinařství.

 

Pojeďte ochutnat italské víno do Itálie.

VYDEJTE SE s naší specializovanou cestovní kanceláří do proslulých italských vinařských krajů, vychutnejte si vína spolu s italskou gastronomií, poznejte milé a vstřícné lidi, podívejte se, kde rostou hrozny a jak se víno vyrábí. Můžete spojit třeba s koupáním v moři nebo termálních lázních, procházkách po historických městech, výšlapech po horách a mnohých dalším.